Лаптопи

Лаптопи
Покажи:
Сортирай по:
Лаптоп 12,5" DELL E6230/i5-3320/4/320/HDMI
Ново

Лаптоп 12,5" DELL E6230/i5-3320/4/320/HDMI

Марка: DELLМодел: E6230Процесор: Intel i5Процесор честота: 3340M 2700Mhz 3MBПамет обем: 4096MBПамет ..

143.00лв.

Лаптоп 14" HP 8470p/i5-3320/4GB/320GB
Ново

Лаптоп 14" HP 8470p/i5-3320/4GB/320GB

Марка: HPМодел: EliteBook 8470pПроцесор: Intel Core i5Процесор честота: 3320M 2600Mhz 3MBПамет обем:..

322.00лв.

Лаптоп Toshiba Tecra R850 (втора употреба)
Ново

Лаптоп Toshiba Tecra R850 (втора употреба)

Модел: Toshiba Tecra R850Процесор: Intel Core i5 2520M 2500MHz 3MBПамет обем: 4096 MB So-Dimm DD..

333.00лв.

Loading...
Loading...